Esperal anticol wszywka zaszywka Częstochowa czestochowa odtruwanie poalkoholowe detoks detox nawadnianie Lekarz chirurg ogólny, wizyty domowe chirurg ogólny, chirurdzy ogólni wizyty domowe, chirurg ogólny, chirurg ogólny wizyty domowe Implantacja Esperalu – ESPERAL Częstochwa. Odtruwanie poalkoholowe (DETOX) Częstochowa.

Implantacja Esperalu

Zabieg polega na podskórnej (podpowięziowej) implantacji tabletek leku, w dyskretnym, niewidocznym, miejscu, przeważnie w okolicy pośladka. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia bezbolesne przeprowadzenie procedury. Ze względu na specjalny szew kosmetyczny, po zakończonym procesie gojenia, miejsce implantacji jest praktycznie niewidoczne i zasłania je bielizna.

Zabieg wykonywany jest w warunkach sali zabiegowej w zachowaniu pełnych zasad sterylności i trwa około 30 minut. Cała wizyta, nie powinna przekraczać 45 minut. Pacjent po implantacji Esperalu może wrócić do codziennych obowiązków i nie musi przyjmować dodatkowych leków p/bólowych.

W cenę zabiegu wliczona jest wizyta kontrolna oraz usunięcie szwów.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o rozpoczętej terapii i implantacji leku.

Implantowany lek, to oryginalny produkt, pochodzi z polskiej dystrybucji, od polskiego producenta Polfa Warszawa i jest kupowany w oficjalnych autoryzowanych aptekach lub hurtowniach. Nie praktykujemy implantacji leków pochodzącego z poza polskiej produkcji, czy oficjalnej dystrybucji.

Cena zabiegu wynosi 800 PLN i obejmuje:

  • Wizytę kwalifikującą
  • Oryginalny lek (Polfa Warszawa)
  • Zabieg implantacji leku
  • Wizytę kontrolną
  • Usunięcie szwów