Esperal disulfiram anticol wszywka zaszywka Częstochowa czestochowa odtruwanie poalkoholowe detoks detox nawadnianie Lekarz chirurg ogólny, wizyty domowe chirurg ogólny, chirurdzy ogólni wizyty domowe, chirurg ogólny, chirurg ogólny wizyty domowe Implantacja Disulfiramu – ESPERAL (Disulfiram) Częstochowa. Odtruwanie poalkoholowe. DETOX.

Implantacja Disulfiramu

Zabieg polega na podskórnej (podpowięziowej) implantacji tabletek Disulfiramu, w dyskretnym, niewidocznym, miejscu, przeważnie w okolicy pośladkowej. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia bezbolesne przeprowadzenie procedury. Ze względu na specjalny szew kosmetyczny, po zakończonym procesie gojenia, miejsce implantacji jest praktycznie niewidoczne i zasłania je bielizna.

Zabieg wykonywany jest w warunkach sali zabiegowej w zachowaniu pełnych zasad sterylności i trwa około 30 minut. Cała wizyta, nie powinna przekraczać 45 minut. Pacjent po implantacji Esperalu (Disulfiramu) może normalnie funkcjonować i nie musi przyjmować dodatkowych leków p/bólowych.

W cenę zabiegu wliczona jest wizyta kontrolna oraz usunięcie szwów.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o rozpoczętej terapii i implantacji Disulfiramu.

Implantowany Disulfiram (Disulfiram WZF) pochodzi z polskiej dystrybucji, od polskiego producenta Polfa Warszawa i jest kupowany w oficjalnych autoryzowanych aptekach. Nie praktykuję implantacji Disulfiramu pochodzącego z poza polskiej produkcji, czy oficjalnej dystrybucji. Cena zabiegu implantacji zawiera cenę leku.