Esperal anticol wszywka zaszywka Częstochowa czestochowa odtruwanie poalkoholowe detoks detox nawadnianie Lekarz chirurg ogólny, wizyty domowe chirurg ogólny, chirurdzy ogólni wizyty domowe, chirurg ogólny, chirurg ogólny wizyty domowe Implantacja Esperalu – ESPERAL (Wszywka) Częstochwa.

Implantacja Esperalu

Zabieg polega na podpowięziowej implantacji tabletek leku, w dyskretnym, niewidocznym, miejscu, przeważnie w okolicy pośladka. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia bezbolesne przeprowadzenie procedury. Ze względu na specjalny szew kosmetyczny, po zakończonym procesie gojenia, miejsce implantacji jest praktycznie niewidoczne i zasłania je bielizna.

Zabieg wykonywany jest w warunkach sali zabiegowej w zachowaniu pełnych zasad sterylności i trwa około 20 minut. Cała wizyta, nie powinna przekraczać 60 minut. Pacjent bezpośrednio po implantacji Esperalu może wrócić do codziennych obowiązków, prowadzenia pojazdów mechanicznych, czy umiarkowanej pracy fizycznej.

W cenę zabiegu wliczona jest wizyta kontrolna oraz usunięcie szwów.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o rozpoczętej terapii i implantacji leku. Każda osoba poddana zabiegowi implantacji otrzymuje opakowanie po leku wraz z ulotką.

Implantowany lek, to oryginalny produkt, pochodzi z polskiej dystrybucji, od polskiego producenta Polfa Warszawa i jest kupowany w oficjalnych autoryzowanych aptekach lub hurtowniach. Nie praktykujemy implantacji leków pochodzącego z poza polskiej produkcji, czy oficjalnej dystrybucji.

W celu uzyskania praktycznych informacji zapraszam do sekcji – Najczęstsze pytania

Cena zabiegu wynosi 1000 PLN i obejmuje:

  • Wizytę kwalifikującą do zabiegu
  • Oryginalny lek (Polfa Warszawa)
  • Zabieg implantacji leku
  • Wizytę kontrolną
  • Usunięcie szwów